                    Enhet: NP700G7C-T01CH (NP700G7C-T01CH)
                    2203-005482 Keramikkondensator 100nF, 10%, 10V, X5R, TP, 1005
                    På lager
                    8,-KJØP
                    2007-008134 R-chip,12.4kOhm,1%,1/16W,TP,1005
                    På lager
                    14,-KJØP
                    0505-001089 FET-transistor (AO3409L,P,-30V,-2.6A,0.097/0)
                    14,-KJØP
                    2007-007942 R-chip 1MOhm, 1%, 1/16W, DA, TP, 1005
                    0401-000132 Diode-Schaltbav99, 70V, 215M